Celem Grupy jest budowanie bezpieczeństwa finansowego Klienta

 • Jesteśmy opiekunem i przewodnikiem w poruszaniu się w gąszczu rynku
  finansowego i ubezpieczeniowego
 • Posiadamy całkowitą niezależność kapitałową co pozwala nam być obiektywnym
  doradcą finansowym
 • Firmy Grupy PDF pomagają efektywnie zarządzać finansami osobistymi oraz firmowymi

Grupa PDF

Jesteśmy komplementarną grupą spółek skupionych wokół Polskiego Doradztwa Finansowego Sp. z o.o.
Naszym wspólnym celem jest budowanie długotrwałych relacji z Klientem poprzez świadczenie usług i dostarczanie produktów na najwyższym poziomie.

Poprzez utworzenie silnej grupy firm jesteśmy w stanie kompleksowo zaspokajać potrzeby naszych klientów w zakresie:

 • finansów:
  • inwestycje i oszczędzanie
  • ubezpieczenia (działalność brokerska)
  • kredyty i leasingi, pozyskiwanie kapitału
 • nieruchomości:
  • sprzedaż domów i działek
  • kupno nieruchomości
  • zamiana

Jako Grupa zdecydowaliśmy się również prowadzić bardzo intensywne działania związane z promocją stylu życia opartego na rozwoju osobistym. Od początku naszej działalności jedną z obranych strategii rozwoju była edukacja i podnoszenie świadomości w kwestii finansowego bezpieczeństwa.

 

Dzisiaj możemy powiedzieć, że ten model działania sprawdził się, a dzięki naszym staraniom z dnia na dzień coraz więcej osób kroczy drogą ku finansowej wolności.

Ścisła współpraca pomiędzy poszczególnymi spółkami z Grupy umożliwia proponowanie Klientowi najlepszych rozwiązań z różnych dziedzin związanych z jego bezpieczeństwem finansowym. Jest również naturalną bazą do wymiany doświadczeń pomiędzy ekspertami z różnych dziedzin zarządzania finansami.

Do Grupy naszych firm należą:

Polskie Doradztwo Finansowe Sp. z o.o.

Zajmuje się profesjonalnym doradztwem finansowym, realizowanym w oparciu o narzędzie jakim jest SOFI – Strategia Optymalizacji Finansów.

:: więcej informacji ::

PDF Broker Sp. z o.o.

Mając w swojej grupie Brokera ubezpieczeniowego posiadamy dostęp do najlepszych rozwiązań w zakresie polityki ubezpieczeniowej.

:: więcej informacji ::

PDF Serwis Sp. z o.o.

Zapewnia Klientom stałą i profesjonalną opiekę finansową oraz doradztwo w zakresie planowania swojego bezpieczeństwa finansowego.

:: więcej informacji ::

Heksagon Sp. z o.o.

Propagator idei PRO - Permanentny Rozwój Osobisty, posiada w swojej ofercie szkolenia z różnych zakresów tematycznych dla Klientów indywidualnych oraz firm.

:: więcej informacji ::

Soltes Sp. z o.o.

Działa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, gwarantując kompleksową obsługę oraz niestandardowe podejście do Klienta skupiające się na efektywności i satysfakcji z przeprowadzanych transakcji.

:: więcej informacji ::

Polski Partner Finansowy Sp. z o.o.

Proponuje znalezienie odpowiednich dla poszczególnych Klientów, rozwiązań w zakresie ubezpieczeń, inwestycji oraz współpracy z bankami.

:: więcej informacji ::

Menu Działu

Newsletter

W celu otrzymywania najnowszych informacji o pozyskiwaniu kapitału, inwestycjach i oszczędzaniu oraz o ubezpiczeniach dopisz się do newslettera Grupy PDF.

POLSKIE DORADZTWO FINANSOWE 2011. Polityka prywatności.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl